loading...

blacknight

خنده

blacknight بازدید : 56 جمعه 05 آذر 1395 نظرات ()

فصل اول و دوم[ویرایش]

 • خنده ۲۵ ثانیه‌ای: در شروع برنامه رامبد جوان، حضار و بینندگان را به خندیدن به مدت ۲۵ ثانیه دعوت می‌کند
 • بستن کمربند: به صورت نمادین در اول برنامه
 • خواندن آهنگ برنامه: توسط حضار آهنگ‌های نظیر «خلیج فارس» و «ایران ایران»
 • گزارشگر سطح شهر تهران: مصاحبه با صاحبان مشاغل و کارآفرینان و هنرمندان
 • گزارشگر استانی: همراه با بهروز بقایی
 • پخش گزارش از کارهای خیریه: توسط «هنرمندان» و تیم «خندوانه» در سطح کشور
 • مهمان برنامه: شامل گپ و گفت و مسابقه دارت و پرتاب حلقه و خنده ۵ ثانیه‌ای و اهدای لوح تقدیر...
 • اجرای نمایش طنز: توسط بازیگران خندوانه شامل «جناب خان» و «نیما شعبان‌نژاد» و «دانیال غفارزاده» با رامبد جوان و حضار
 • ایستاده با طنز: استندآپ کمدی توسط کمدین‌های برنامه
 • مسابقه خنداننده برتر: بین ۱۶ کمدین (فصل دوم خندوانه)
 • مسابقه داخل استودیو: ویژه حضار
 • مسابقه پیامکی: ویژه بینندگان
 • قرعه کشی: ویژه بینندگان
 • اهدای تندیس بهترین لبخند: در پایان هر هفته انتخابی از سوی بینندگان
 • باز کردن کمربند: به صورت نمادین در آخر برنامه
 • خداحافظی: با جمله معروف «شاد باشید»

در فصل دوم، خندوانه هر شب ۱۰۰ تماشاچی[۱۶] را از کسانی که با خندوانه تماس گرفته بودند را به‌صورت رایگان در خود جای می‌داد.[۱۷]

خندوانه در فصل دوم به دلیل حضور جناب خان و مسابقه خنداننده برتر بسیار معروف‌تر و محبوب‌تر شد

دانلود خندوانه سری جدید,دانلود خندوانه امشب و دانلود خندوانه دیشب,تاریخ و زمان دقیق شروع فصل چهارم برنامه خندوانه+دانلود فصل جدید خندوانه

 

فصل سوم[ویرایش]

شمایل کلی برنامه همانند دو فصل قبلی است ولی بخشی تحت عنوان «لبآهنگ» به برنامه اضافه شده که در این بخش بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران و افراد مشهور با حضور در برنامهٔ خندوانه باید در مسابقه‌ای تحت عنوان لبآهنگ شرکت کنند. در مسابقه لبآهنگ با پخش یک موزیک شرکت‌کنندگان باید بر روی موزیک لب بزنند و بینندگان به بهترین لبآهنگ رای دهند. لبآهنگ به صورت سه مرحله‌ای برگزار می‌شود و در انتها ۳ نفر به فینال مسابقات راه خواهند یافت.[۱۸]

سایت رسمی خندوانه www.khandevaneh.com[۱۹]

تاریخ پخش[ویرایش]

فصل اول این برنامه از ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ شروع و در ۳ آبان ۱۳۹۳ پایان یافت.[۲۰][۲۰][۲۱] و فصل دوم آن از ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ به روی آنتن رفت[۲۲] و در ۲۱ مهر ۱۳۹۴ پایان یافت.[۲۳] فصل سوم آن از ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ شروع شد.[۲۴]

ساعت پخش[ویرایش]

خندوانه در فصل اول، هر شب ساعت ۲۲:۰۰ پخش می‌شد؛ اما با فرارسیدن ماه رمضان ۱۳۹۴، زمان برنامه به ۲۴:۰۰ تغییر پیدا کرد.[۲۵] اما پس از چند روز، پخش اصلی به ساعت ۱۹:۳۰ تغییر کرد.[۲۶] این در حالی بود که برنامه ماه عسل هر روز ساعت ۱۹:۰۰ پخش می‌شد.[۲۷] و این باعث رقابت بین این دو برنامه شد.[۲۸] پس از رمضان ۱۳۹۴ ساعت پخش برنامه به ۲۳:۰۰ تغییر کرد.[۲۹] و با شروع مهر ۱۳۹۴ زمان پخش تا پایان فصل دوم به ۲۲:۱۵ انتقال پیدا کرد.[۳۰] و از ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ساعت ۲۳:۰۰ پخش می‌شود.[۲۴]

 

 

تاریخ و زمان دقیق شروع فصل چهارم برنامه خندوانه+دانلود فصل جدید خندوانه

موش

blacknight بازدید : 47 جمعه 05 آذر 1395 نظرات ()

دیدن موش در خواب یکی از متداول ترین خواب هاست که ممکن است بزرگ یا کوچک و یا در رنگ های مختلف قهوه ای ، سفید ،سیاه ، طوسی زرد یا در جاهای مختلف مانند لباس ، غذا ، خانه ، صحرا دیده شود . ما تاجایی که توانسته ایم این مطالب را به صورت جامع برای شما گردآوری کرده ایم . برای دیدن تعبیر خواب موش به ادامه مطلب بروید .

تعبیر خواب دیدن موش، دلیل زنی بود که به ظاهر مستوره نماید و در باطن فاسق بود. اگر بیند موشی بگرفت، دلیل که زنی چنین خواهد. اگر دید موشان بسیار درخانه او جمع شدند و همه یک رنگ بودند، دلیل که به قدر موشان زنان در خانه او جمع گردند.

کلیپ رقص ایرانی جدید

ابراهیم کرمانی گوید:اگر درخواب دید از سوراخ بینی او یا از سوراخ گوش او موش بیرون آمد، دلیل که او را دختری آید نابکار. اگر از گلوی او موش بیرون آمد، دلیل که او را پسری آید. اگر بیند از مقعد او موشی بیرون آمد، دلیل که او را دختری آید نابکار.

جابرمغربی گوید:تعبیر خواب موش صحرایی  و خرما و دشتی و موش خانگی هر دو یکسان بود. اگر دید موشی در بستر او بود، دلیل که او با زنی قصد فساد کند و گوشت موش خوردن، دلیل که مال زن مفسده بخورد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:همان طور که قبلا نیز نوشتم موش دزد است و یک دزد خانگی است و معبران آن را به زنی دزد و خائن و زیانکار و غیر قابل اعتماد تشبیه کرده اند. ابن سیرین نوشته موش زنی به ظاهر مستوره اما در باطن مفسده. اگر بیننده خواب موشی ببیند با چنین زنی سر و کار پیدا می کند و اگر این موش در خانه خودش باشد نوشته اند زنی با این پلیدیها در خانه اش هست یا حضور پیدا خواهد کرد.اگر لانه موشی یا سوراخ موشی ببینید مالی از شما برده می شود که می دانید چه کسی برده ولی نمی توانید ثابت کنید که او ربوده و سارق مال شما یک زن خائن است. اگر موش در اتاق شما باشد زنی دزد اهل خانه شماست که نباید به اواعتماد داشته باشید. اگر در خواب موشی از پاچه شلوار شما افتاد و گریخت و رفت زنی فاسد و فاجر را از خود می رانید و دور می کنید.

اگر در خواب موش بزرگ یا خیلی بزرگی ببینید دشمنی است که به راحتی از سرراه شما برداشته می شود . دیدن موش حامله یا چاق دزدی است که به مقصودش میرسد . اگر دیدید در غذای شما موشی افتاده است یا در حال پختن موش هستید یاپخته شده است مالی به شما رسیده که حلال نیست . تعبیر خواب موش مرده در غذا یا دیدن فضله موش یا مدفوع موش بیشتر مربوط به ارثی هست که به شما رسیده که حلال نیست .

کشتن موش در خواب یا دیدن موش کشته شده و مرده ، نشانة پیروزی بر دشمنان است .

دیدن موش در خانه نشان از دزد است . دیدن موشهای زیاد در خانه نشان از این هست که افراد خانه قدر زحمات شما را نمی دانند و ظاهر و باطنشان فرق میکند . دیدن موش در رختخواب یا در قفس نشان از همسری نابکار است .

تعبیر خواب شکار موش توسط مار

شکار موش توسط گربه ، خوردن موش توسط گربه ، کشتن و گرفتن موش توسط مار وگربه نشان شانسی هست که از لحاظ مالی برای شما بوجود می آید .

خوردن موش توسط گربه

اگر دیدید که موش در لباس ، کفش ، پیراهن و بدن شما مثلا روی صورت یا روی سر شماست ، همسرتان یا فرزندانتان در حال انجام کاری هستند ( خوب یا بد) که شما از آن بی اطلاعید . اگر دیدید که موش و گربه یا موش و مار به دوستی در کنار هم هستند سختی و بدبختی جلوی راه شماست .

حمله به موش یا موش ها نشان از دعوایی که در انتها شما ضرر می کنید .

اگر دیدید که موش زاییدید بچه دار می شوید ولی برای تربیت بچه باید بیشتر وقت بگذارید . اگر دیدید موش در حال زایمان است نشان از اتفاقی در اطراف شماست . می تواند دزدی باشد باید مراقب خود و داشته هایتان باشید . موش زخمی دزدی است که به دام می افتد .

لوک اویتنهاو می گوید :

موش که میدود : پس انداز

فرار آن از دست یک گربه و یا به چنگ گربه افتادن : غم وغصه

دیدن موش سفید رنگ  و رنگی یا ریز : ازدواج موفق

در درون یک تله موش : دشمن شکست خورده

یکی دیگر از تعابیر دیدن موش در خواب ، نشانه روبرو شدن با اختلافات خانوادگی و بی وفایی دوستان است . کارها وضعیت دلسرد کننده ای خواهد داشت .

اگر خواب ببینید موشها از شما فرار می کنند ، نشانة آن است که تلاشهای شما بی ثمر خواهد ماند .

یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن موش جنگ زن باشد

دیدن موش دزد است که از خانه اودزدی کرده

رقص

خواب

blacknight بازدید : 49 جمعه 05 آذر 1395 نظرات ()

ابن سیرین که بود؟

او یکی از محدثان و فقیهان تابعی بصری که چند سده پس از مرگش به عنوان خواب‌گزاری چیره‌دست نامور گردید.

بررسی گذرا در روایات و آراء ابن سیرین در صحاح شش‌گانه بیانگر این واقعیت است که نویسندگان صحاح به ابن سیرین به عنوان فقیهی برجسته می‌نگریستند و رفتار و گفتارش را حجّت می‌دانستند. در این کتاب‌ها بیش از آنکه از او حدیثی روایت شده باشد، شاهد فتواهایش در باب‌های گوناگون فقه هستیم. ابن سیرین برای احادیث اهمیت بسیار قائل بود و می‌گفت که این حدیث‌ها دین است، بنگرید که دین خود را از چه کسی می‌گیرید.

 

تعبیر خواب ابن سیرین چیست. آیا واقعیت دارد ؟

اولاً ؛ اصل خواب و تعبیر آن مورد قبول همه است و واقعیت دارد .

 

ثانیاً؛ علم تعبیر خواب از هزاران سال پیش تا به امروز، همواره مورد توجه پیامبران و امامان و دانشمندان و عموم مردم بوده است. خدای تعالی این علم را به حضرت یوسف(علیه‌السلام) و بعضی از پیامبران داده است و قرآن شریف نیز بدان اشاره نموده است. 

 

tabire khab 


تعبیر خواب 

عقرب

blacknight بازدید : 45 سه شنبه 11 آبان 1395 نظرات ()

عقرب. [ ع َ رَ ] (ع اِ) کژدم. (منتهی الارب ) (دهار). جانورکی است از هوام ، زهردار و انواع آن بسیار است. کنیه ٔ وی ام عِریَط و ام ساهره است. عقرب بر نر و ماده ٔ آن اطلاق میشود ولی غالباً در ماده بکار میرود و نر آن را عقربان گویند. و ماده را نیز گاهی عقربه نامند. (از اقرب الموارد). به عربی اسم کژدم ، و آن شیّاله و جرّاره و الوان می باشد،

روزهای قمر در عقرب ۹۵ سال ۱۳۹۵

و آنچه در حین حرکت دنباله را بلند دارد شیاله نامند و آنچه دنباله را کشدجراره ، و او از شیاله کوچکتر می باشد. و زبون ترین اقسام او سیاه و پردار است ، و بهترین او در مداوا زرد شیاله است. (از تحفه ٔ حکیم مؤمن ). به پارسی کژدم خوانند و به یونانی سقرنیوس. بهترین وی نر بود و نشانه ٔ نر آن بود که ضعیف و لاغر بود و نیش وی سطبر بود، وماده ٔ وی فربه و بزرگ بود و نیش وی باریک بود. (از اختیارات بدیعی ). به پارسی کژدم را گویند و هندوی پنچهو گوید. (از تذکره ٔ ضریر انطاکی ). کژدم. کزدم. کج دم. دم کژ. شبوه. دم کج. رُشک. (لغت محلی شوشتر). ابوفصعل. ام فصعل. ام ساهره. ام العریط. ام عسان. عتاق الارض. ابونمیله. ابوعنجل. (مرصع). ج ، عَقارب. (اقرب الموارد) (از منتهی الارب ). و رجوع به کژدم شود :
گرینده بر تو جانوران تا بحد آنک
عقرب ز راه نیش و زبانا گریسته.

روزهای قمر در عقرب ۹۵ سال ۱۳۹۵

تعداد صفحات : 87

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 434
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 88
 • باردید دیروز : 11
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 113
 • بازدید ماه : 902
 • بازدید سال : 902
 • بازدید کلی : 39,781
 • کدهای اختصاصی